Міжнародний центр перспективних досліджень
Зворотний зв'язок Мапа сайту Версія для друку
Підписка на публікації
RSS стрiчка новин
21 червня 2013

Створення інституту бізнес-омбудсмена як позитивний сигнал для інвесторів

Створення інституту бізнес-омбудсмена може стати хорошим сигналом для інвесторів в очікуванні підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною і Євросоюзом.

Про це заявив директор МЦПД Володимир Панченко в інтерв’ю для щотижневика «Дзеркало тижня».

Як вважає експерт, у такий спосіб офіційний Київ може підтвердити бажання розв'язувати проблеми з інвестиційним кліматом. І хоча це не забезпечить вирішення системних проблем, однак може бути продемонстрована спроба точкового реагування на виклики.

«Було б цікаво, якби цей інститут працював у закритих сферах, скажімо, у рамках тієї ж Угоди про асоціацію з ЄС, де вирішуються питання невеликих бізнесів. Якщо поглянути на питання в міжнародному контексті, то бізнес-омбудсмен теоретично міг би займатися захистом інтересів бізнесу і за межами України. Урядові й неурядові структури розвинених країн проводять дуже потужну роботу й за кордоном. В українських же посольствах є один продавець, який не може адекватно забезпечити обстоювання інтересів українського бізнесу, бо змушений займатися багатьма іншими справами» - зазначив Володимир Панченко.

Що стосується внутрішньодержавного виміру, то можливим пріоритетом для "захисника" бізнесу має стати захист прав власності. Однак не варто очікувати, що бізнес-омбудсмен зможе стати гарантом якісного судочинства. На думку директора МЦПД, він зможе займатися лише яскравими прикладами типових проблем, щоб спробувати дати відповідний сигнал усій бюрократичній машині держави.

«Щоб ця організація була справді ефективною, потрібна низка умов. Але забезпечити їх блискавично неможливо. У багатьох країнах на це знадобилися щонайменше десятиліття», - вважає Володимир Панченко.

«Одне з важливих питань, що потребують пошуку відповіді, — це, звичайно, адекватне фінансове забезпечення, яке дозволяло б утримувати достатньо висококваліфікованих фахівців. Наявні ж в Україні бізнес-об'єднання не мають належного кадрового потенціалу, як немає його й у Держкомпідприємництва, який у результаті більше тяжіє до роботи із дрібним бізнесом».

«Як вирішити цю проблему? Моя пропозиція — спробувати все-таки створити централізовану організацію. Можливо, держава на якомусь етапі могла б це й профінансувати» - додає експерт.