Міжнародний центр перспективних досліджень
Зворотний зв'язок Мапа сайту Версія для друку
Підписка на публікації
RSS стрiчка новин
08 серпня 2011

Реформа трудового законодавства

Основу чинного законодавства України у сфері праці нині становить Кодекс законів про працю, що діє з часів Радянського Союзу. Навіть з урахуванням більш як 600 правок, внесених до нього за 20 останніх років, він не здатен регулювати трудові відносини в демократичній країні з ринковою економікою.

Влада позиціонувала проект Трудового кодексу – документ, що ляже в основу реформи трудового законодавства, – як такий, що відповідає найкращим міжнародним стандартам у галузі трудових відносин. Водночас, на переконання представників опозиції та громадськості, окремі положення нового Кодексу суперечать ч. 3 ст. 22 Конституції України, що забороняє звуження змісту та обсягу прав і свобод під час створення нових нормативно-правових актів.

Аналіз МЦПД свідчить: проект Трудового кодексу, у разі його прийняття в нинішній редакції, не усуне основну проблему у сфері праці – неврівноваженість прав та обов’язків між найманим працівником і роботодавцем. Зокрема він містить положення, що можуть суттєво обмежити права профспілок, ускладнити процедуру прийняття рішень під час розгляду трудових спорів Комісіями з трудових спорів і уможливити заміну трудового та/або колективного договору актами роботодавця.

Протистояння між різними об’єднаннями профспілок стало неочікуваним наслідком суспільної дискусії навколо Трудового кодексу. Хоча за своєю природою їх створено для захисту прав, свобод та інтересів працівників, в українських реаліях, керовані різними політичними силами професійні спілки займають діаметрально протилежні позиції щодо змін трудового законодавства.

Сприяння міжнародної донорської спільноти у переході від формальної до реальної відповідності світовим та європейським стандартам учасників і процедур соціального діалогу допоможе зняти суспільне напруження навколо реформи трудового законодавства. Конструктивний діалог між владою, роботодавцями та профспілками – невід’ємна умова успішного реформування сфери праці.

Матерiали по темi