Міжнародний центр перспективних досліджень
Зворотний зв'язок Мапа сайту Версія для друку
Підписка на публікації
RSS стрiчка новин
01 березня 2011

Рахунок 4:1 на користь МЦПД

Чотири з п’яти пропозицій, висунутих експертами МЦПД, увійшли до заключної версії Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища України на період 2011–2015 року. Пропозиції до змін внесли під час громадського обговорення Національного плану:

1) включити до Плану дій заходи із реалізації Директиви ЄС про попередження та контроль забруднення (“IPPC” 96/61/EC Directive), що була пріоритезована Екологічною стратегією – 2020.

2) в процесі адаптації європейського екологічного законодавства більш детально і комплексно враховувати усі положення Директив, а не лише окремі їх пункти.

3) виділити заходи зі стандартизації законодавства України до вимог ЄС в окремий розділ Плану дій, зробивши акцент на міжміністерській кооперації Мін’юсту й Мінприроди.

4) переглянути часові рамки увідповіднення методології інвентаризації викидів забруднюючих речовин до європейських стандартів, враховуючи зобов’язання України зі вступом до Європейського Енергетичного співтовариства (кінцевий термін - 2018 рік та директиви 85/337/ЄС, 79/409/ЄС, 1999/32/ЄС та 2001/80/ЄС).

З усіма  пропозиціями від МЦПД  Ви можете ознайомитися  у  прикріпленому файлі.

Прикріплені файли: Vrahuvannya zauvazhen gromad.pdf