Міжнародний центр перспективних досліджень
Зворотний зв'язок Мапа сайту Версія для друку
Підписка на публікації
RSS стрiчка новин

Якість життя

Як пов’язані економічний розвиток та якість життя? Як поліпшити якість життя в Україні? Хто потерпає від кризи найбільше? Хто житиме в Україні через 20 років?

08 вересня 2011

Якість життя в регіонах України: посткризовий зріз

В яких регіонах України економіка розвинена гірше, ніж в африканських країнах? Чому жителі заможного Сходу живуть на 3-4 роки менше від мешканців західних областей? Чому рівень шкільної освіти в різних куточках країни – різний. З чиєї вини в економічно розвиненому Запоріжжі ходити вулицями небезпечніше, ніж будь-де в Україні? МЦПД провів перше системне посткризове дослідження найголовніших факторів, які впливають на добробут сучасних українців.
Автор: Максим Борода
30 березня 2010

Звідки беруться діти: політика спрямована на підвищення народжуваності в Україні

Демографічна криза в Україні не поступається за гостротою економічній. Програми всіх провідних політичних партій містять майже однакові за змістом положення про необхідність поліпшувати демографічну ситуацію підвищенням народжуваності. Чи варта гра свічок – дізнайтеся з публікації МЦПД “Перспективні дослідження” .
Автор: Максим Борода
14 січня 2010

Почому опіум для народу? Соціальні стандарти в Україні та ЄС

У своїх очікуваннях щодо соціальної політики українці досі перебувають на рівні дитячих казок про доброго чарівника, що безплатно показує кіно та дарує ескімо. Ми віримо обіцянкам політиків про молочні ріки та кисільні береги.
Автор: Максим Борода