Міжнародний центр перспективних досліджень
Зворотний зв'язок Мапа сайту Версія для друку
Головна сторiнка   Пріоритети   Зовнішня політика та зовнішня допомога
Підписка на публікації
RSS стрiчка новин

Зовнішня політика та зовнішня допомога

Які головні виклики зовнішньої політики України? Як Україні зміцнити відносини з ЄС і його державами-членами? Як сформувати партнерські збалансовані стосунки з Росією? Яким буде стратегічне партнерство зі США? Яка роль України в регіоні ?

07 вересня 2011

Реформи в Україні: Регіональна інтеграція

Українське громадянське суспільство та більшість політичних сил усвідомлюють: Україна належить до Європи і заслуговує на те, щоб стати повноправною державою – членом ЄС, коли буде до цього готова. Український народ та уряд також виступають за взаємовигідні, дружні, стабільні та передбачувані відносини стратегічного партнерства з Росією. Ці два вектори інколи видаються суперечливими, проте завдання уряду та громадянського суспільства – зробити їх доповнюючими один одного у такий спосіб, який би дав змогу отримувати вигоду від обох як усій Україні, так і реґіонам, до яких вона належить.
24 вересня 2009

Президентство Швеції в ЄС – вікно можливостей для України

Головування Швеції в Європейському Союзі – гарна новина для України: завжди дружній до нас Стокгольм підтримує європейські прагнення України. Швеція є важливим гравцем Євросоюзу і її позиція щодо України часто відрізняється від ставлення більшості держав-членів ЄС.
07 травня 2009

Східне партнерство: думаємо наперед, рухаємося далі

The International Centre for Policy Studies welcomes the launching of the Eastern Partnership as a positive step in the European Union’s relations with its eastern neighbours in general, and with Ukraine in particular. This initiative may improve strategi
09 червня 2006

“Сі Бриз”: влада програє кампанію з популяризації НАТО

Неоднозначна ситуація, пов’язана з відсутністю закону, який би дозволяв проведення військових навчань “Сі Бриз–2006”, стала приводом, навколо якого розгорнулася широкомасштабна публічна кампанія, спрямована проти вступу України до НАТО. І хоча НАТО до цих
25 травня 2006

Посилення ГУАМ відновлює пропозицію для енергетичного ринку Європи

Нові домовленості про співпрацю, ухвалені 23 травня 2006 року між чотирма країнами ГУАМ, – важливі для України не так у сенсі торгівлі, як стратегічний крок до посилення транзитної ролі.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 Наступна