Міжнародний центр перспективних досліджень
Зворотний зв'язок Мапа сайту Версія для друку
Підписка на публікації
RSS стрiчка новин

Віталій Дем’янюк

Віталій Дем’янюк
Директор програми енергетичної диверсифікації та енергоефективності
v.demianiuk@gmail.com

  • Диверсифікація постачання енергоносіїв та інтеґрація у нові енергетичні ринки
  • Cланцевий газ
  • Енергоефективність


У 2010–2013 роках обіймав посади заступника голови Державного агентства України з управління національними проектами, Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України, а також голови Координаційної ради національного проекту «LNG термінал».

У 2006–2010 роках очолював групу реґіональних газорозподільних компаній «Газекс-Україна». У 2000–2006 роках обіймав керівні посади у відкритих акціонерних товариствах «Красноярська вугільна компанія» та «Російські комунальні системи», а також у Групі компаній «RU-COM».

Був радником губернатора Красноярського краю Російської Федерації у 1998–2002 роках і радником міністра будівництва, архітектури та житлово-комунального господарcтва України 2006 року.

У 1995–1998 роках працював у комерційному банку «Російський кредит» у Москві, а також у міжнародному інвестиційному банку J.P. Morgan International Ltd у Лондоні та Йоганнесбурзі.

Закінчив Московський інженерно-фізичний інститут (Національний дослідний ядерний університет «МІФІ») та юридичний факультет Московського державного університету ім. М. В. Ломоносова. 2010 року отримав ступінь магістра управління суспільним розвитком у Національній академії державного управління при Президентові України.

Нині – слухач програми Магістр управління та лідерства у сфері нафти і газу Вищого інституту міжнародних відносин і розвитку в Женеві.

З 2007 року підтримує щорічний Фестиваль середньовічної української культури «Ту Стань!».

Мови: українська, російська, англійська, польська та французька.