Міжнародний центр перспективних досліджень
Зворотний зв'язок Мапа сайту Версія для друку
Підписка на публікації
RSS стрiчка новин

Володимир Панченко

Володимир Панченко
Директор
crossroads077@gmail.com, vpanchenko@icps.kiev.ua

Фото для преси

  • Стратегічне планування
  • Антикризовий менеджмент
  • Економічна політика
  • Державне управління
  • Фінансовий менеджмент


Володимир Панченко приєднався до МЦПД у лютому 2012 року як член Правління. Від червня 2012 є членом Загальних Зборів МЦПД. У січні-березні 2013 року виконував обов’язки директора Центру. 15 березня 2013 року Наглядова Рада призначила Володимира Панченка директором.

Він має управлінський досвід, знання проектного управління, високий рівень технічних і технологічних знань, знання потреб бізнесу та проблем його взаємодії з владою, гарні літературні та журналістські здібності, добре володіння англійською мовою, досвід спілкування з іноземними інвесторами.

У 1986 році В. Панченко закінчив Дніпропетровський інститут інженерів транспорту. Отримав диплом магістра ділового адміністрування в Міжнародному інституті менеджменту у 2005 році, та диплом магістра державного управління Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної Академії державного управління при Президентові України, у 2011 році. 2009 року здобув ступінь кандидата історичних наук.

За час професійного розвитку працював на різних керівних посадах у торгівельних та виробничих підприємствах, був директором з економіки та фінансів, директором з зовнішньоекономічних зв’язків, директором і президентом компаній. Працював директором департаменту промислової політики Національного космічного агентства України. Керував розробкою та прийняттям Агентством «ПРОГРАМИ 10» – програми управління підприємствами за новими, ринковими правилами. Разом з однодумцями у 2003 році заснував ГО «Інститут суспільних досліджень», що працює як самостійна науково-дослідна просвітницька фундація, котра спеціалізується на фаховому дослідженні та популяризації ключових тем історії України.

З 2009 розпочав кар’єру держслужбовця. У травні 2010 – жовтні 2011 року працював директором департаменту інвестиційної та інноваційної політики Міністерства економіки. Відповідав за координацію проекту «Вдосконалення стратегій, політики та регулювання інновацій в Україні» фінансованого Європейським Союзом, керував розробкою фінального документа «Політичні пропозиції до вдосконалення інноваційної діяльності в Україні», координував проект підтримки ДПП в Україні, фінансований USAID. Відповідав за супровід української частини Українсько – Австрійської комісії з питань інвестицій та інновацій. Був залучений до розробки програм реформування Міністерства економіки, а також до розробки стратегії економічного розвитку України.

Від 2010 року є членом клубу «КОЛО», що об’єднує представників управлінської сфери державного і приватного сектора, державних службовців, бізнесменів, представників науки та культури – людей, які прагнуть вдосконалюватись для вмотивованого і компетентного управління країною за рахунок, як менеджменту, так і смислів.

Володимир Панченко є автором низки публікацій у наукових виданнях та пресі. Автор ґрунтовного дослідження з розвитку економічної платформи націоналістичних організацій в Україні в 1920 - 1950-х роках.

Мови: українська, російська, англійська.