Міжнародний центр перспективних досліджень
Зворотний зв'язок Мапа сайту Версія для друку
Підписка на публікації
RSS стрiчка новин
23 травня 2013

Угода про асоціацію між Україною та ЄС: чи може бути європейська модернізація без європейської інтеграції?

Європейська комісія схвалила проект рішення про підписання Угоди про асоціацію з Україною, проте остаточної позиції, чи підписувати її, ЄС не має. Хоча Президент Віктор Янукович має оптимістичні очікування щодо підписання Угоди в листопаді, проте європейські дипломати наголошують, що все залежить від виконання Україною поставлених умов щодо зміни виборчого законодавства, вибіркового правосуддя та економічних реформ.

Водночас, виконання всіх умов та підписання Угоди про асоціацію не забезпечує Україні статусу кандидата на вступ до ЄС.

Клуб КОЛО та Міжнародний центр перспективних досліджень проводять Експертну дискусію «Угода про асоціацію між Україною та ЄС: чи може бути європейська модернізація без європейської інтеграції?», на якій обговорюватимуться питання:

  • Яка ціна непідписання Угоди про асоціацію для України? Для ЄС?
  • Чи виконає Україна поставлені перед нею умови?
  • Яким чином забезпечити підписання Угоди, у разі неповного виконання умов щодо зміни виборчого законодавства, вибіркового правосуддя та економічних реформ?

Спеціальним гостем дискусії є Аманда Пол, експерт брюссельського аналітичного Центру європейської політики (European Policy Center).

Аманда Пол - політичний аналітик, журналіст, експерт брюссельського Центру європейської політики з дослідницьким досвідом в геополітиці та зовнішній політиці, зокрема України, Туреччини, Південного Кавказу, а також проблеми Кіпру. Аманда пише для турецької щоденної газети «Today’s Zaman» з питань зовнішньої політики Росії, євразійського регіону та Туреччини. Періодично виступає незалежним експертом у питаннях, що стосуються Єварзійського регіону.

Читайте її публікації на сайті Центру європейської політики

Експертна дискусія є одним із заходів в рамках інформаційної кампанії МЦПД «Угода про асоціацію України та ЄС – локомотив для європейських модернізаційних реформ в Україні».

Захід відбудеться 23 травня 2013 року з 18:00 до 21:00 у Резиденції для дискусій та спілкування клубу КОЛО за адресою: м. Київ, пров. Чеслава Белінського, 5.

Про можливість Вашої участі просимо повідомити до 16:00 22 травня 2013 року за тел. +380 44 484 44 10/01 або e-mail: office@icps.kiev.ua.